REFERENCJE

 

Nasza szkoła brała udział w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej - „Cyfrowa szkoła", którego realizacją zajmowała się firma EURETECH. Projekt obejmował stworzenie dwóch bezprzewodowych pracowni komputerowych, w których każdy uczeń otrzymał własny komputer przenośny typu tablet. Nauczyciele zostali również wyposażeni w komputery przenośne oraz odpowiednio przeszkoleni. Obecnie zajęcia z uczniami mogą być prowadzone przy wykorzystaniu Platformy Edukacyjnej zarówno w szkole jak i z domu poprzez Internet. Zamontowany został również sprzęt multimedialny w postaci tablicy interaktywnej, projektorów i ekranów a także specjalny router, który chroni uczniów przed dostępem do niepożądanych treści na stronach WWW oraz Edukacyjna Biblioteka Multimedialna gdzie gromadzone są zasoby dydaktyczne.

Firma Euretech jako dostawca sprzętu, usług i szkoleń wykazała się solidnością i kompetencjami w całym zakresie przedsięwzięcia.

W związku z sukcesem projektu podjęta została dalsza współpraca w zakresie pomocy technicznej i administracji. Organizowane są też kolejne szkolenia dla nauczycieli.

Czechowice-Dziedzice dn.05.06.2013